×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

٩٢٠٠١٣۶٠-۰۲۱

چیتگر، کوهک، بلوار علیمرادی، نسیم هشتم، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سرطان برکت

معرفی دپارتمان IPD:

به منظور تسهیل و تسریع در خدمت رسانی و افزایش رضایتمندی بیماران مراجعه کننده از کشورهای مختلف، واحد IPD   در این مرکز در طبقه -3  مستقر شده است.

کارشناس این واحد خانم مونا ناصرالدین می باشد که تمام کارهای بیماران از لحظه ی بدو ورود ، هماهنگی با پزشکان، تعیین وقت، ترجمه و اقدامات مورد نیاز بیماران را انجام می دهد.

اقدامات درمانی شامل موارد زیر می گردد:

 •  سرپایی : کلیه خدمات پیشگیری، بررسی سلامت (check up)، تشخیصی، انجام امور پاراکلینیکی و درمان به بیماران در کمتر از 6 ساعت ارائه می شود.
 •  بستری: کلیه خدماتی که با بستری بیش از 6 ساعت ارائه می شود
 • پذیرش بیماران خارجی :
 • بیماران خارجی در بدو ورود به بیمارستان به قسمت پذیرش بیماران خارجی واقع در طبقه -3 هدایت می شوند. با توجه به حضور مترجم در بیمارستان، بیماران مشکلی در خصوص انجام مراحل پذیرش نخواهند داشت. چنانچه بیمار برای اولین بار به بیمارستان مراجعه نموده باشد، تمامی مشخصات وی با توجه به پاسپورت در سیستم ثبت می گردد، در صورتیکه مراجعات قبلی داشته باشد، مشخصات از پیش ثبت شده ی بیمار، بطور دقیق چک شده و در صورت نیاز, تغییرات اعمال می گردد.
 • مدارکی که بیماران می بایست همراه خود بیاورند :
 •  1 - پاسپورت بیمار جهت انجام پذیرش و شناسایی وی.
 •  2 - به همراه داشتن گزارشات رادیولوژی، سونوگرافی، سی تی اسکن ، ام آر آی و آزمایشات قبلی، جهت ارائه به پزشک بمنظور بررسی پرونده پیشین و روند درمان بیماری پیش از حضور در ایران.
 • بیمارانی که جهت حضور در بیمارستان، پیش از آمدن به ایران هماهنگی لازم را با واحد توریسم درمانی داشته باشند، اسامی، مشخصات و نام پزشک معالجشان در لیست بیماران خارجی ثبت می شود، به محض ورود به بیمارستان و انجام مراحل پذیرش، با پزشک مربوطه ملاقات داشته و پس از ویزیت و گرفتن مشاوره، در صورت نیاز به ویزیت، هماهنگی لازم با بخشهای مربوطه صورت می پذیرد و بیمار بدون معطلی روند درمان را آغاز می نماید.
 • در صورتیکه بیماران خارجی بدون اطلاع و هماهنگی قبلی به بیمارستان مراجعه نمایند، دپارتمان پذیرش بیماران بین الملل در اسرع وقت هماهنگی های لازم را جهت انجام ویزیت پزشک و شروع روند درمانی بیمار انجام میدهد.
 • شایان ذکر است، در طول مدتی که می بایست بیمار در بیمارستان بستری باشد، کارشناس توریسم درمانی به طور روزانه به وی مراجعه نموده و از مناسب بودن شرایط او اطمینان حاصل می نماید. در این زمان چنانچه بیمار به چیز خاصی احتیاج داشته باشد آن را با کارشناس توریسم درمانی در میان می گذارد و یا چنانچه بیمار، پرستاران و پزشک نیاز به ترجمه داشته باشند به کمک کارشناس توریسم درمانی با هم ارتباط برقرار می کنند و بدین ترتیب کلیه امور مربوط به پروسه درمانی یک بیمار خارجی توسط این واحد تسهیل می گرد
 •  

 

 

کارشناس واحد بیماران بین الملل: خانم مونا ناصرالدین

شماره تماس ثابت:02192001360 داخلی 532

شماره تلفن همراه: 09367521542

موقعیت مکانی:طبقه 3- بیمارستان برکت

آدرس:چیتگر، بلوار کوهک(علیمرادی)، انتهای نسیم هشتم، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سرطان برکت