×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

٩٢٠٠١٣۶٠-۰۲۱

چیتگر، کوهک، بلوار علیمرادی، نسیم هشتم، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سرطان برکت

بخش تشخیصی گوارش

بخش تشخیصی گوارش

بخش تشخیصی گوارش بیمارستان، با برخورداری از پزشکان توانا و کادر مجرب با بهترین تجهیزات مدرن پزشکی آماده ارائه خدمات درمانی و چکاب گوارش بیماران مراجعه کننده است.

بخش تشخیصی گوارش بیمارستان سرطان برکت در طبقه منفی یک واقع شده است و با برخورداری از پزشکان توانا، کادر مجرب و بهره گیری از بهترین تجهیزات پزشکی آماده ارائه خدمات تشخیص و درمانی به مراجعین محترم می‌باشد.


آندوسکوپی

آندوسکوپی روشی است که پزشک با استفاده از ابزارهای تخصصی به نام آندوسکوپ، اندام های داخلی و عروق بدن را مشاهده می‌نماید. بررسی تصاویر آندوسکوپی به پزشک کمک می‌نماید تا علائم و نشانه های گوارشی مانند تهوع، استفراغ، درد شکمی، مشکلات بلعیدن و خون ریزی گوارشی را تشخیص دهد. همچنین ممکن است پزشک برای جمع آوری نمونه های بافت (بیوپسی) از آندوسکوپی استفاده نماید. 

كولونوسكوپی

کولونوسکوپی به معاینه و بررسی داخل کولون و انجام اقدامات تشخیصی و درمانی با دستگاه کولونوسکوپ گفته می شود. کولونوسکوپی توسط یک پزشک مجرب انجام شده و در حدود 30 تا 60 دقیقه طول می کشد. در کولونوسکوپی پزشک از یک دستگاه استفاده کرده که تصاویری از داخل کولون را نشان می دهد و به پزشک کمک می کند تا وجود موارد غیر عادی را بررسی کند.