×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

٩٢٠٠١٣۶٠-۰۲۱

چیتگر، کوهک، بلوار علیمرادی، نسیم هشتم، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سرطان برکت

  • زمان انتشار : 1401/12/27 - 16:30
  • تعداد نظرات : 16021
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
رئیس مرکز جامع سرطان برکت:

شرط اصلی پذیرش بیمار در مرکز جامع سرطان برکت نظام ارجاع است

پیام آزاده گفت: روش مراجعه به مرکز جامع سرطان برکت شخصی نیست و هرکسی خودش به این مرکز مراجعه کنید فقط سردرگم می شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی مرکز جامع سرطان برکت؛ پیام آزاده رئیس مرکز جامع سرطان برکت در برنامه میز اقتصاد شبکه خبر اظهار کرد: مرکز جامع سرطان برخلاف تصور این چند روز رسالتش در فهوای اسم آن است که شامل آموزش همگانی روش های پیشگیری از درمان و... است چرا که ۴٠ تا ۵٠ درصد سرطان ها با تغییر سبک زندگی و آموزش ها قابل پیشگیری است. 

وی با بیان اینکه پیدا کردن زود رس بیماری از نظر درمانی و اقتصادی موثر است، افزود: بنابراین قسمتی از رسالت مرکز جامع سرطان درمان بیماران است و درمان های حمایتی برای بیمار و خانواده وجود دارد. 

آزاده گفت: دستگاه های ارزشمندی در مرکز جامع سرطان وجود دارد به طور مثال دستگاه ام آر سیمولاتور در اروپا بسیار کم است همچنین دستگاه ان جی اس در تشخیص بیماری و ژنوم می تواند به ما کمک کند. 

رئیس مرکز جامع سرطان برکت با بیان اینکه درحال حاضر درمان سرطان در دنیا شخصی است و هرکسی درمان منحصر به فرد خود را دارد و براساس ژنوم ها انواع درمان ها مشخص می شود، تصریح کرد:  بخش تصویربرداری بسیار قوی ای مخصوص سرطان در مرکر جامع سرطان وجود دارد همچنین بیمارستان کاملا هوشمند است و افراد موجود در مرکز به کسانی کمک می کنند که استفاده از سیستم های هوشمند برای آن ها سخت است. 

آزاده ادامه داد: روش مراجعه به مرکز جامع سرطان برکت شخصی نیست و هرکسی خودش به این مرکز مراجعه کنید فقط سردرگم می شود. بیماران می توانند با مراجعه به آدرس سایتی Bcc.barkathsd.com نسبت به نوبت گیری و شرایط مراجعه به مرکز اقدام کنند. 

وی با اشاره به اینکه ٩۵ درصد بیماران سرطانی در شهرستان ها و مرکز استان ها می توانند درمان شوند و نیاز به سردرگمی در تهران نیست چرا که کیفیت های درمان میسر متفاوت نخواهد بود، گفت: نظام پذیرش بیماران ارجاع و ارجاع معکوس است که از طریق دانشگاه یا بخش خصوصی انجام می شود   

آزاده افزود: حتما پزشک درمانگر یا بیمار با خلاصه پرونده به سایت ما مراجعه می کند و پس از آپلود مدارک می تواند خدمت دریافت کند و راهنمایی شود. 

وی با بیان اینکه امروز به احترام مردم پذیرش بیمار داشتیم اما در ادامه پذیرش تنها با نظام ارجاع امکان پذیر است، افزود: با توجه به اینکه دستگاه های موجود در مرکز جامع سرطان برکت جدید هستند در کتاب ارزش گذاری نسبی تعرفه ندارند و در اولین فرصت باید شورای عالی بیمه تعرفه ها را تقدیم هییت وزیران کند و ابلاغ شود تا بیماران بتوانند برای استفاده از این دستگاه ها از بیمه های پایه و تکمیلی خود استفاده کنند. 

آزاده گفت: تعرفه های موجود در مرکز جامع سرطان برکت خیریه است که چیزی حدود ٣ برابر تعرفه دولتی را شامل می‌شود  و ارزش گذاری خدمت باید توسط شورای عالی بیمه ارجاع داده شود. 

رئیس مرکز جامع سرطان برکت ادامه داد: نگهداری دستگاه های موجود در مرکز هزینه زیادی دارد و باید هزینه های آن ها نیز دربیاد. 

وی تصریح کرد: بنیاد ١۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) قول دادند که یک چهارم هزینه های بیماران کم برخوردار را پرداخت کنند. 

آزاده ادامه داد: با بیمه سلامت قراردادی بستیم که بتوانیم قشر کم برخوردار را با امکانات روز دنیا رایگان درمان کنیم.  هیچ بیماری سرطانی ای برای درمان نیاز به مراجعه به خارج از کشور ندارد و با بالاترین کیفیت و نظام ارجاع می تواند در مرکز جامع سرطان برکت درمان شود.

 

  • گروه خبری : گروه های محتوا,مرکزجامع سرطان برکت
  • کد خبر : 98
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم