×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

٩٢٠٠١٣۶٠-۰۲۱

چیتگر، کوهک، بلوار علیمرادی، نسیم هشتم، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سرطان برکت

  • زمان انتشار : 1401/12/01 - 15:36
  • تعداد نظرات : 538
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خبرداد؛

بهره برداری از مرکز جامع سرطان برکت تا پایان سال

نوروزی گفت: تا پایان سال مجهزترین مرکز تخصصی پیشرفته درمان سرطان را در تهران به بهره‌برداری میرسانیم که این مرکز نیاز به مراجعه به مراکز درمان تخصصی سرطان در خارج از کشور را مرتفع و هزینه‌های درمان را در این بخش به شدت کاهش می‌دهد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی مرکز جامع سرطان برکت؛ عارف نوروزی سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در پنجمین کنگره شهدای داروسازی و سلامت صبح امروز، دوشنبه (اول اسفندماه 1401) اظهار کرد: در راستای توجه به سلامت مردم در سال‌های اخیر 17 بیمارستان با ظرفیت 3000 تخت و 400 مرکز درمانی توسط ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق محروم کشور احداث شده است.

نوروزی خاطرنشان کرد: تا پایان امسال مجهزترین مرکز تخصصی پیشرفته درمان سرطان را در تهران به بهره‌برداری میرسانیم که این مرکز می‌تواند از یک‌سو نیاز به مراجعه به مراکز درمان تخصصی سرطان در خارج از کشور را مرتفع و از سویی دیگر هزینه‌های درمان را در این بخش به شدت کاهش دهد.


وی ادامه داد: احداث شهرک بزرگ دارویی برکت در استان البرز و کارخانه‌های دانش‌بنیان تولید داروهای تحریمی و همچنین ساخت بزرگترین کارخانه تولید واکسن‌های پیشرفته در منطقه، از دیگر اقدامات ستاد در این حوزه بوده است.

انتهای پیام/

  • گروه خبری : گروه های محتوا,مرکزجامع سرطان برکت
  • کد خبر : 91
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم