×

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter"را بفشارید

٩٢٠٠١٣۶٠-۰۲۱

چیتگر، کوهک، بلوار علیمرادی، نسیم هشتم، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سرطان برکت

  • زمان انتشار : 1401/12/13 - 15:49
  • تعداد نظرات : 997
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید عضو شورای شهر تهران و مدیرعامل سازمان آتش نشانی از مرکز جامع سرطان برکت

محمد آخوندی عضو شورای شهر تهران،قدرت اله محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران و حمیدرضا حاجوی شهردار منطقه 22 شهرداری تهران از مرکز جامع سرطان برکت بازدید کردند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی مرکز جامع سرطان برکت؛ محمد آخوندی عضو شورای شهر تهران و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران ، قدرت اله محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران و حمیدرضا حاجوی شهردار منطقه 22 شهرداری تهران از مرکز جامع سرطان برکت بازدید کردند. 

در طی این بازدید رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران اظهار کرد: استاندارد های بالای این مرکز باید در همه جا اجرا شود. 

وی با بیان اینکه بیمارستان ها از مراکز نظامی حساس تر هستند چرا که این اهمیت از نظر بیماران و همراهان بیماران وجود دارد، افزود: تجهیزات دقیق موجود در مرکز جامع سرطان برکت، سطح درمان را می تواند متحول کند. 

آخوندی ادامه داد: این منطقه از شهرداری تهران با وجود این مرکز می تواند قطب توریست درمانی شود و ما نیز در شورای شهر همراه شما خواهیم بود تا این مرکز مورد استفاده شهروندان قرار گیرد. 

در ادامه قدرت الله محمدی، رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری تهران تصریح کرد: کار ما نجات است و برای کار بیمارستانی و درمانی هر ثانیه پای کار هستیم.

  • گروه خبری : گروه های محتوا,مرکزجامع سرطان برکت
  • کد خبر : 94
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم